RU

У Києві покажуть міжнародний фотопроект "Війна краде дитинство"

10.02.2012, 18:08
У Києві покажуть міжнародний фотопроект
Олександр Глядєлов - "Інгушетія"
На виставці "Війна краде дитинство" будуть представлені роботи провідних світових фоторепортерів, які знімали в гарячих точках по всьому світу - Амі Вітале, Берната Арманга, Єфрема Лукацького та Олександра Глядєлова. Також на виставці можна буде побачити твори класика художньої фотографії Роджера Балла. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі галереї.

На знімках фотографів-учасників проекту відображені події в Афганістані, Пакистані, Сомалі, кавказькому регіоні та Іраку. У всіх цих точках планети вирували конфлікти, які тягли за собою голод, хвороби й покалічені долі - з року в рік підсумком всього цього стає втрачене дитинство.

Фотографи, чиї роботи беруть участь у проекті, відомі на весь світ - всі вони є володарями престижних нагород, їх твори знаходяться в кращих музеях світу, публікуються на обкладинках провідних видань і продаються на ключових світових аукціонах.

Наприклад, твори Роджера Бали, фотохудожника з ПАР, представлені в Центрі Жоржа Помпіду в Парижі, Музеї Вікторії та Альберта в Лондоні і Музеї сучасного мистецтва МоМА в Нью-Йорку. А українець Єфрем Лукацький, що бере участь в проекті, - єдиний за історію нашої країни фіналіст Пулітцерівської премії, а його фотографії продавалися на аукціоні Sotheby's.

Також у галереї будуть організовані зустрічі з фоторепортерами, чиї роботи представлені в проекті. Після презентації в Києві фотодокументальна експозиція "Війна краде дитинство" буде представлена ​​в інших містах Україні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини