RU

У Києві експонують картини, створені за допомогою зубів і ніг

23.11.2012, 15:01
У Києві експонують картини, створені за допомогою зубів і ніг - Фото
Фото: museumshevchenko.org.ua
У Національному музеї Тараса Шевченка 22 листопада відкрилася перша виставка робіт людей з обмеженими фізичними можливостями, які створюють твори мистецтва, тримаючи інструменти зубами або пальцями ніг.

Як повідомляє прес-служба Міністерства культури, унікальна експозиція приурочена до Міжнародного дня інвалідів та 10-річчя діяльності Всеукраїнської громадської організації "Народна академія творчості інвалідів".

Дивлячись на твори художників-інвалідів, насолоджуючись їхньою майстерністю та естетичною завершеністю, навіть не здогадуєшся про те, що автори створюють їх не руками. Різних за віком та інтересами, їх об'єднує одна мета - перенести всю красу навколишнього світу і природи, все те, що є в душі, на полотно, і розділити з людьми.

Мета проведення цієї виставки - привернути увагу громадськості до життєвого шляху і творчості людей, віддати належне їх мужності і любові до життя і бажання підтримати їх у майбутньому. Імена наших талановитих співвітчизників з інвалідністю та творчі колективи громадських об'єднань відомі не тільки в Україні, Росії, Білорусі, Молдові, але й у багатьох європейських країнах.

Виставку можна побачити з 22 листопада до 9 грудня 2012 року в музеї Тараса Шевченка (м. Київ, бул. Шевченка, 12).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини