RU

У Києві до Євробачення-2017 запустять новий вид транспорту

09.09.2016, 14:55
У Києві до Євробачення-2017 запустять новий вид транспорту - Фото
Євген Нищук

У Києві до Євробачення планують запустити річкові трамваї через Дніпро. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр культури Євген Нищук, відповідаючи на питання про додаткове сполучення між правим і лівим берегами в період проведення Євробачення, передає кореспондент ЛІГА.net.

Нищук раніше повідомив, що ареною для проведення конкурсу стане міжнародний виставковий центр на Лівому березі. Попередньо арена вміщуватиме 12-14 тисяч чоловік. "Що стосується сполучення... Можна розвантажити Дніпровський міст, поєднати приємне з корисним і ввести річкові трамваї, які б залишилися в Києві і після проведення Євробачення", - сказав він.

За словами Нищука, обговорювалося питання безпеки. Передбачається, що окремі підрозділи патрулюватимуть Дніпро. "Ви розумієте, що багато крутих дядьків, які позаводили собі катери, носяться там на великій швидкості, і це вже рівень безпеки як на дорогах", - пояснив він.

Як одна з локацій Євроклубу для прийому делегацій та преси розглядається приміщення на Парковій алеї з вертолітним майданчиком. "Всередині будівлі може розміститися близько трьох тисяч чоловік", - додав він.

Пісенний конкурс Євробачення-2017 пройде в Києві, в міжнародному виставковому центрі на Лівому березі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини