RU

У Франкфурті відкривається найбільший книжковий ярмарок

10.10.2012, 11:19
У Франкфурті відкривається найбільший книжковий ярмарок - Фото
Фото: ЕРА
У Франкфурті-на-Майні (Німеччина) з 10 по 14 жовтня пройде шістьдесят четвертий Франкфуртська міжнародний книжковий ярмарок.

Як повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо, українська книга буде представлена ​​у Франкфурті єдиною національною експозицією, яка розміститься на площі 12 кв.метрів. Вона буде складатися з книжкових новинок вітчизняних видавництв, а також книг, випущених в останні роки за бюджетною програмою "Українська книга".

Франкфуртська міжнародний книжковий ярмарок є одним із найбільших книжкових форумів світу, який проходить щорічно в жовтні. На ярмарку представляються книги, журнали, газети, атласи, карти, електронні засоби масової інформації, календарі, комікси та інші друковані та періодичні видання.

У Франкфурт-на-Майні з'їжджаються видавці, виготовлювачі та розповсюджувачі видавничої продукції, літературні агенти, письменники, ілюстратори, представники бібліотек з багатьох країн світу для встановлення ділових контактів, продажу або придбання авторських прав на видання різноманітної книжкової продукції, обміну досвідом у веденні видавничого бізнесу і т.д.

Традиційно на виставці одна з країн-учасниць виступає як почесний гість: у 2010 році це була Аргентина, в минулому - Ісландія. Цього року почесним гостем 64-го Франкфуртського міжнародного книжкового ярмарку стане Нова Зеландія.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини