RU

У Держкіно вважають піар-ходом "заборону" "Серпня. Восьмого"

13.03.2012, 14:07
У Держкіно вважають піар-ходом
"Август. Восьмого" ​​- фільм про військовий конфлікт у Південній Осетії 2008 року
У Державному агентстві України з питань кіно, яке займається видачею прокатних свідоцтв для демонстрації іноземних фільмів на території країни, вважають, що ситуація навколо фільму "Серпень. Восьмого" нагнітається самими дистриб'юторами. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Держкіно.

"Навряд чи варто піднімати скандал навколо прокату цього фільму. Ми розцінюємо ситуацію, що склалася як вдалий піар-хід дистриб'юторів заради підвищення популярності картини. Ніякої політичної підоснови чи іншої причини на сьогодні немає. Все розглядається в робочому порядку", - прокоментував ситуацію перший заступник голови Держкіно Україна Сергій Сьомкін.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Міністерство культури нібито відкликало ліцензію на демонстрацію цього фільму в Україні. Проте в Мінкульті заявили, що картина взагалі ще не отримувала державного свідоцтва на право розповсюдження й демонстрування фільму на території України, тому ніякої заборони бути не могло.

У Держкіно підкреслюють, що дистриб'юторська компанія звернулася з проханням видати прокатне свідоцтва 28 лютого 2012 року, а повний пакет документів і матеріалів агентство отримало 2 березня. В даний час триває 10-денний термін розгляду документів, при цьому термін розгляду заяви та видачі прокатного свідоцтва може бути продовжений до 25 робочих днів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини