RU

У Брюсселі за дві хвилини пограбували музей, забравши 10 картин

17.07.2013, 14:44
У Брюсселі за дві хвилини пограбували музей, забравши 10  картин - Фото
Музей ван Бюрена (фото - museumvanbuuren.be)
З брюссельського Музею ван Бюрена в ніч на вівторок вкрали близько десятка цінних творів мистецтва. На сайті видання Spiegel повідомляється, що пограбування сталося менш ніж за дві хвилини.

З музею винесено, зокрема, картина бельгійського художника-експресіоніста Джеймса Енсора "Креветки и ракушки", полотно голландського художника Кеса ван Донгена "Мыслительница". Тільки твір ван Донгена оцінюється в 1,25 млн. євро. Яка вартість всіх вкрадених робіт, не повідомляється.

Злодії проникли в музей через вікно. Сигналізація спрацювала, але вони діяли дуже швидко і встигли покинути музей. Поліція приступила до розслідування злочину.

Музей ван Бюрена розташований в брюссельському районі Уккел. Колекція творів мистецтва розмістилася в будівлі кінця 1920-х років, яка належала родині банкіра Девіда ван Бюрена, який збирав мистецтво. У музеї зберігається значна колекція фламандських і італійських майстрів XV-XIX століть, зокрема, роботи майстрів школи Рембрандта і синів Пітера Брейгеля Старшого. Крім того, в музейному зібранні є картини художників XX століття: ван Гога, Енсор, ван Донгена, Синьяка, а також школи бельгійського художника Констната Пермеке.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини