RU

У ботсаду Києва виставлять всесвітньо відомі скульптури

30.05.2012, 12:47
У ботсаду Києва виставлять всесвітньо відомі скульптури - Фото
"Будинок знань" Жауме Пленси
З 2 червня по 2 липня 2012 року в Національному ботанічному саду імені Гришка пройде перший Міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили організатори фестивалю.

На березовій алеї площею близько двох гектарів будуть представлені роботи учасників Основного проекту, скульпторів з шести країн світу: Австралії, Великобританії, Нідерландів, Польщі, Росії та України. Учасники першого фестивалю були відібрані експертною радою на конкурсній основі: з 297 прийнятих заявок від художників з 39 країн кращими були ескізи проектів дев'яти українських і шести іноземних авторів.

15 скульптур Основного проекту будуть змагатися за головний приз і титул "Кращий проект", володар якого отримає 6000 євро. Також передбачені Спеціальний приз (3 тис. євро) і Приз глядацьких симпатій (2 тис. євро), володарі яких будуть визначені шляхом відкритого Інтернет-голосування.

Крім робіт фіналістів Основного проекту, в рамках Спеціального позаконкурсного проекту KSP на альпійській гірці ботанічного саду будуть представлені п'ять скульптур знакових авторів ХХ - початку ХХІ століття: Магдалени Абаканович (Польща), Найджела Холла (Великобританія), Єви Ротшильд (Ірландія), СУЯ Цзяньго (Китай), а також всесвітньо відомий "Будинок знань" одного з найзнаменитіших скульпторів сучасності Жауме Пленси. Скульптури привезуть до Києва з Yorkshire Sculpture Park, найбільшого парку скульптур в Європі, що став одним з партнерів українського фестивалю.

Ротшильд Кто-то и кто-то.jpg

Ева Ротшильд. "Хтось і хтось"

Холл Широкий жест.jpg

Найджел Холл. "Широкий жест"

скуль.jpg

Суя Цзяньго. "Костюм Мао"

птура.jpg

Магдалена Абаканович. "Фігура, яка сидить"

Під час всього фестивалю відвідувачі матимуть можливість відвідати екскурсії, лекції та майстер-класи в рамках освітньої програми KSP. Розклад і місце проведення подібних заходів, а так само більш детальну інформацію про проект можна отримати на офіційному сайті проекту.

Всі фото - sculptureproject.org.ua
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини