RU

У ботсаду Києва розцвіла лілія з олівців

20.06.2012, 15:20
У ботсаду Києва розцвіла лілія з олівців - Фото
da0c190c792b326bb7b4b639b3b1924b.jpg
У національному ботанічному саду ім. Гришка в рамках першого Міжнародного фестивалю сучасної скульптури був встановлений всеукраїнський рекорд зі створення скульптури найбільшою кількістю людей.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори фестивалю, зображення лілії з олівців було викладено за допомогою більше восьми тисяч учасників. "Інтерактивна скульптура - це практика в сучасному мистецтві, яка передбачає участь глядача в створенні твору. В нашому випадку робота могла стати завершеною тільки за допомогою 8128 учасників, кожен з яких впливав на її кінцеву форму", - говорить куратор KSP Катя Тейлор.

Досягнення було зареєстровано представником Національного реєстру рекордів України. "В рекорди Гіннесса потрапляли скульптури, де брало участь тридцять, максимум півсотні людей. Так що ця лілія - ​​унікальна", - говорить Віталій Зорін з Національного реєстру.

У створенні скульптури брали участь не тільки українці, а й гості з 17 міст Росії, футбольні фанати зі Швеції, Німеччини, Великобританії, а також туристи з Білорусі, США, Канади, Литви, Бразилії і навіть Сінгапуру. Крім того, участь у рекорді прийняла військова частина № 3066 в повному складі і 15 пар молодят.

Найближчим часом скульптуру лілії планують накрити ковпаком з органічного скла.

Kyiv Sculpture Project - перший в Україні фестиваль сучасної скульптури. Фестиваль є некомерційним і проходитиме раз на два роки. Перший фестиваль KSP проходить з 2 червня по 2 липня 2012 року. Протягом місяця в одному із самих мальовничих куточків Києва, Національному ботанічному саду ім. Гришка, можна побачити близько 20 скульптур українських та міжнародних авторів, як уже визнаних, так і молодих.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини