RU

У березні вперше буде видано Коран українською мовою

06.03.2015, 15:22
У березні вперше буде видано Коран українською мовою - Фото
Фото: osnovypublishing.com
Перший повний переклад Корану українською мовою, над яким дослідник і сходознавець Михайло Якубович працював більше п'яти років, випустить в березні видавництво "Основи".

"Вихід повного українського перекладу Корану - це визначна подія для всієї української спільноти. Він допоможе україномовному читачеві краще зрозуміти цінності і життєві принципи мусульманської громади нашої країни. На сьогоднішній день громадянами України є близько 500 тисяч мусульман. Корінний народ Криму, кримські татари - це особлива складова української нації, яка додає фарб культурному та духовному багатству України. Історія ісламу в Україні пов'язана, перш за все, саме з ними. Український переклад смислів Корану обов'язково буде сприяти більш тісному зв'язку кримських татар з усім українством", - прокоментував вихід священної книги лідер кримськотатарського руху Мустафа Джемілєв.

Перші спроби перекласти Коран староукраїнською мовою були зроблені ще в ХVІІ столітті. Але за повний переклад священної книги мусульман в 2007 році взявся Михайло Якубович. Більше п'яти років знадобилося українському досліднику і сходознавцю, викладачу Острозької академії, щоб перевести Коран. Ще два роки Якубович вносив уточнення і удосконалював переклад.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини