RU

У Венеції показали нові фільми Мадонни та Поланськи

02.09.2011, 15:01

У Венеції показали нові фільми Мадонни та Поланськи

Поп-діва Мадонна в рамках 68-го Венеціанського кінофестиваля, який стартував 31 серпня, презентувала у позаконкурсній програмі свою другу режисерську роботу – фільм під назвою "W. E" – за ініціалами британського короля Едварда VIII і американки Уолліс Сімпсон.

В основу фільму покладено історію кохання, через яку Едварду VIII довелося зректися престолу, оскільки королівська сім'я не могла погодитися на його брак з розлученою жінкою.

Також Мадонна стала автором сценарія, вивчення документів і архівів зайняло у неї декілька років. Роль Сімпсон виконує британська актриса Андреа Райзборо.

Крім того, в четвер відбулася також прем'єра картини Романа Поланськи "Різанина". Однак сам 78-річний режисер на кінофестиваль не приїхав, оскільки США як і раніше домагаються його видачі в зв'язку зі справою про сексуальні стосунки з 13-річною дівчинкою.

Нова робота визнаного європейського режисера, що переніс на екран популярну п'єсу французького драматурга Ясміни Рези, бере участь в основному конкурсі. У Поланськи вийшла лірична комедія, щоправда, з більш оптимістичним фіналом, ніж в оригінальній п'єсі. У ролях - Кейт Уінслет, Джоді Фостер, Крістоф Вальц, Джон Сі Райлі.

Оголошення переможців і закриття Венеціанського кінофестиваля відбудеться 10 вересня.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини