У Венеції показали нові фільми Мадонни та Поланськи

02.09.2011, 15:01

Мадонна привезла на кінофестиваль історію кохання короля Едварда VIII та розведеної американки. Поланськи сам не наважився з'явитися на червоній доріжці через ризик бути екстрадованим до США, на прем'єрі його фільм "Різанина" представляла Кейт Уінслет

У Венеції показали нові фільми Мадонни та Поланськи

Поп-діва Мадонна в рамках 68-го Венеціанського кінофестиваля, який стартував 31 серпня, презентувала у позаконкурсній програмі свою другу режисерську роботу – фільм під назвою "W. E" – за ініціалами британського короля Едварда VIII і американки Уолліс Сімпсон.

В основу фільму покладено історію кохання, через яку Едварду VIII довелося зректися престолу, оскільки королівська сім'я не могла погодитися на його брак з розлученою жінкою.

Також Мадонна стала автором сценарія, вивчення документів і архівів зайняло у неї декілька років. Роль Сімпсон виконує британська актриса Андреа Райзборо.

Крім того, в четвер відбулася також прем'єра картини Романа Поланськи "Різанина". Однак сам 78-річний режисер на кінофестиваль не приїхав, оскільки США як і раніше домагаються його видачі в зв'язку зі справою про сексуальні стосунки з 13-річною дівчинкою.

Нова робота визнаного європейського режисера, що переніс на екран популярну п'єсу французького драматурга Ясміни Рези, бере участь в основному конкурсі. У Поланськи вийшла лірична комедія, щоправда, з більш оптимістичним фіналом, ніж в оригінальній п'єсі. У ролях - Кейт Уінслет, Джоді Фостер, Крістоф Вальц, Джон Сі Райлі.

Оголошення переможців і закриття Венеціанського кінофестиваля відбудеться 10 вересня.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?