У цьому році на екрани вийдуть 19 патріотичних серіалів - Нищук

09.01.2019, 11:43
У цьому році на екрани вийдуть 19 патріотичних серіалів - Нищук - Фото
Евгений Нищук (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Міністерство культури 50% інвестує в створення українських серіалів і фільмів

В Україні у виробництві знаходяться 19 патріотичних телесеріалів, які будуть уже виходити на екрани в середині року. Про це розповів міністр культури Євген Нищук в інтерв'ю телеканалу Прямий.

"Ми пішли вперше на те, що 50% ми інвестуємо в створення телевізійного серіалу - документального або художнього, або анімаційного - для того, щоб змінити картинку на телевізійних екранах, щоб з'явилися не про "російських ментів" фільми, а про нашу історію, без якоїсь пропаганди, без будь-якої цензури", - пояснив Нищук.

Він пояснив, що це фільми на різну тематику - немає ніяких обмежень, але це повністю цикл українського виробництва з українськими акторами в головних ролях.

Всього за програмою патріотичного спрямування пройшло 69 проектів. Очікується кілька прем'єр фільмів в цьому році у співпраці з Голлівудом.

У червні 2018 року в Нацраді з питань телерадіомовлення відзначили, що серіали на українському ТБ змінили географію виробників: до 2017 року це були США і РФ, а зараз - США, країни ЄС, Туреччина і Польща.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить