RU

У Скадовську пройде фестиваль "Чорноморські ігри"

03.08.2010, 10:11

У Скадовську пройде фестиваль "Чорноморські ігри"
З 10 по 15 серпня в місті Скадовськ Херсонської області відбудеться ХІІ Всеукраїнський доброчинний дитячий фестиваль "Чорноморські ігри". У ньому візьмуть участь більш двох тисяч представників підростаючого покоління, які будуть демонструвати свої різносторонні творчі таланти у різноманітних конкурсах.

Як повідомляє прес-служба фестивалю, традиційно відбудуться конкурси вокалістів і танцювальних колективів, запланована безліч супутніх заходів, в тому числі карнавал, шоу повітряних зміїв, спеціальні вечірні шоу-програми, конкурс малюнків і скульптур з піску, графіті.

Головна сюжетна лінія фестивалю в цьому році - "Ура! Канікули!". За допомогою пісень, танців, малюнків діти спробують відобразити уляблені моменти своїх канікул: весняних, літніх, осінніх і зимових.

Допомагати конкурсантам будуть випускники "Чорноморських ігор": Іван Березовський, Надія Дорофеєва, Кирило Туриченко, дует Тамерлан і Олена Омаргалієва. А співачка Гайтана не просто стане зоряною гостею фестивалю, а й виконає разом з конкурсантами пісні зі свого дитячого альбому "Кукабара".

У цьому році в рамках "Чорноморських ігор" буде відкрита ігротека "Гра скликає друзів" - майданчик найпопулярніших дитячих настільних ігор. Всі діти, які будуть в цей період відпочивати в Скадовську, зможуть взяти участь в карнавалі і різноманітних заходах фестивалю.

Для участі в фестивалі в цьому році було подано 654 заявки. Після прослуховування записів претендентів було відібрано 49 вокалістів, які поборються за призові місця в Скадовську. У танцювальному конкурсі візьмуть участь 24 колективи (822 танцюристи), які представлять різножанрові хореографічні колективи.

Фестиваль "Чорноморські ігри" спрямований на пошук і розвиток талановитих дітей в Україні. Участь в ньому безкоштовна, що дає можливість залучити дітей з небагатих сімей, сиріт і маленьких жителів сільської місцевості.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини