RU

У Лондоні відкрито пам'ятник Юрію Гагаріну

14.07.2011, 15:08

У четвер, 14 липня, в Лондоні відбулася урочиста церемонія відкриття пам'ятника першому космонавту планети Юрію Гагаріну. Монумент, встановлений на вулиці Мелл, в точності повторює пам'ятник Гагаріну в м. Люберці Московської області.

Як повідомляє прес-служба Роскосмосу, захід став основною подією "Тижня Юрія Гагаріна в Лондоні", присвяченого півстолітньому ювілею початку епохи польотів, що пілотуються.

У Лондоні відкрито пам'ятник Юрію Гагаріну

Керівник Роскосмосу Володимир Поповкін на церемонії відкриття передав привітання президента РФ Дмитра Медведєва, в якому, зокрема, говориться: "Переконаний, що відкриття пам'ятника в Лондоні, який Юрій Гагарін відвідав півстоліття тому, послужить зміцненню дружби і співпраці між народами Росії та Великобританії. А нові покоління дослідників і фахівців наших країн гідно продовжать традиції своїх попередників".

На церемонії відкриття пам'ятника Гагаріну також виступили дочка першого космонавта Землі - директор Музеїв Московського Кремля Олена Гагаріна і Його Королівська Високість принц Майкл Кентський.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини