RU

У Криму стартував Севастопольський міжнародний кінофестиваль

07.10.2010, 14:10

Урочистою церемонією у кінотеатрі "Москва" і демонстрацією фільму російського режисера Юрія Гримова "Навпомацьки" відкрився V Севастопольський міжнародний кінофестиваль. У програмі фестивалю - нові ігрові фільми, документальне і анімаційне кіно.

Як повідомляє УНІАН, глядачам будуть представлені картини українських і російських режисерів, зокрема, "Анна Кареніна" і "Асса-2" Сергія Соловьйова, нова робота Андрія Прошкіна "Апельсиновий сік" і Юсупа Разикова "Гастарбайтер", картина "Щастя моє" Сергія Лозніци, яка представляла Україну на Каннському фестивалі, українсько-французький фільм "Шантрапа", знятий Отаром Іоселіані, а також роботи дебютантів.

Кінопокази будуть проходити до 10 жовтня у кінотеатрах "Перемога" і "Москва", а також у кінопавільйоні на Історичному бульварі. Вхід на кіносеанси безкоштовний.

Фестиваль складається з декількох програм. Зокрема "Ніч молодого кіно на Історичному бульварі" - фільми початківців кінематографістів України і Росії, "Кіно за партою" - нова дитяча програма, "Севастополь назавжди" - фільми, зняті севастополецями про своє місто. Крім того, у рамках фестивалю пройде конкурс короткометражних любительських фільмів "Місто біля моря".

Оцінювати фільми фестивальної програми традиційно буде народне журі, що є однією з відмінних рис севастопольського кінофестивалю.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини