RU

У київському парку пройде фотовиставка, присвячена Євро-2012

15.09.2010, 11:45

У столичному парку ім. Тараса Шевченка з 16 вересня буде експонуватися художньо-документальна виставка, присвячена підготовці України до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Національного союзу фотохудожників України.

Головне завдання виставки - фотографічними засобами відобразити хід підготовки спортивних арен Києва, Харкова, Львова, Донецька для проведення на них матчів Євро-2012. Основу експозиції становлять великоформатні фотографії, які відображають процес реконструкції і будівництва стадіонів і інфраструктури, а також роль у цих процесах керівників держави і спорту, архітекторів і будівельників.

На фотографіях зафіксовані різні етапи будівництва і реконструкції спортивних арен, візити чиновників, членів місцевого оргкомітету, керівництва УЄФА, спортивні змагання, презентація логотипа Євро-2012, ветерани українського футболу і молодь, яка тільки встала на шлях оволодіння футбольною майстерністю. Важливою тематикою виставки є демонстрація архівних матеріалів, присвячених видатним спортивним подіям минулого та історії відомих українських стадіонів.

Відкриття виставки - 16 вересня о 16:00.

Євро-2012: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини