RU

У Києві відкриваються нові виставки

16.03.2011, 11:15
У Києві відкриваються нові виставки - Фото
c44c7189652837524db501b7f9d20dab.jpg

У Києві відкриваються нові виставки
Столичні галереї запрошують на персональні виставки живопису Анатолія Тертичного і Дмитра Кавсана, британської фотохудожниці Еллі Дейвіс. Також у Києві проходить виставка живопису, присвячена 90-річчю від дня народження народного художника України Віктора Бабенцова і експозиція до 50-річчя Миколи Маричевського.

У галереї "Мистецька збірка" з 16 березня по 3 квітня можна буде побачити виставку живопису Анатолія Тертичного. В експозиції представлені твори, створені художником за останні десять років. Роботи пластично пов'язані між собою, але різні з тематики, настрою, емоційного стану. Серія картин представляє художника віртуозним майстром абстрактної композиції. Трансформуючи реальність через власне сприйняття світу, А. Тертичний створює неповторні образи в ірреальному абстрактному просторі, який складається з багатошарових кольорових плям, гармонійно розміщених на площині і які створюють урівноважену композицію.
Виставка працює у середу-неділю з 11:00 до 18:00, понеділок і вівторок - вихідні (вул. Терещенківська, 13).

У галереї "Brucie Collections" 16 березня відкривається виставка молодої британської фотохудожниці Еллі Дейвіс, переможниці PX3 Paris Photo Prize 2010 року в категорії "Пейзаж". Починаючи з 2008 року, вона відзначена на значних міжнародних фотоконкурсах: New York Photo Awards, Paris Photo Prize, International Photography Awards.
Підхід Дейвіс до створення зображень відрізняється свідомістю і здатністю об'єднувати професійну фотографію з роздумом про цілі і суть мистецтва. Наприклад, свою серію "Дим і дзеркала" Еллі асоціює з подорожжю у підсвідомість. Більшість її нових робіт показують втілення творчої діяльності людини у первозданну природу. Перші ж професійні серії демонстрували повсякденні ситуації, які фотограф здатний подати як загадку, таємничі відносини між людьми з протилежних сторін об'єктиву.
Київська виставка об'єднує серії "Пункт спостереження", "Дим і дзеркала", "Після настання темряви", "Острова", "Тихий, темний, дрімучий" і недавні роботи за загальною назвою "Йди зі мною".
Українські цінителі сучасного мистецтва можуть ознайомитися з виставкою і придбати роботи до 9 травня (вул. Артема, 55-б).

У Малій галереї "Мистецького Арсеналу" відкрилася виставка Марії Павленка "Місто Снігу". Проект присвячений Місту - об'єкту нашої любові і ненависті.
Ознайомитися з виставкою можна щодня до 23 березня, 12:00 до 20:00 (вул. Лаврська, 12-14). Понеділок - вихідний.

Крім того, до 29 березня у Центрі сучасного мистецтва "M17" проходить виставка живопису Дмитра Кавсана, члена колись легендарної "Паризької комуни". Експонуються 29 полотен, створених у 1987-1992 рр. Виставка в деякому роді унікальна - живопису тих років, кінця 1980-х - початку 90-х, часу героїчного Sturm und Drung "Північноросійської хвилі", майже не залишилося.
Експозицію можна побачити щодня, крім понеділка, з 10:00 до 20:00 (вул. Горького (Антоновича), 102-104). Вхід вільний.

Київський національний музей російського мистецтва до 27 березня запрошує відвідати виставку живопису, присвячену 90-річчю від дня народження народного художника України Віктора Бабенцова. Творча спадщина В. Бабенцова складається з двох частин: "радянські тематичні картини", які він писав до кінця 70-х і які залишилися швидше "даниною своєму часу", і більш значущі для нього численні пейзажі - гір, долин, міст, написаних серед пухнастих білих зим, гарячих літніх днів або на початку весен. Серед пейзажів - "кримська" і "каспійська" серії, літні і зимові київські вулиці, Париж, Рим, піщані схили Білогорська і вічна краса Венеції.
Музей працює у вівторок і п'ятницю з 11:00 до 19:00, у середу, суботу і неділю - з 10:00 до 18:00 (вул. Терещенківська, 9).

У галереї "АВС-арт" до 20 березня проходить виставка живопису, графіки і скульптури "Спомін. Мистецька бутність Миколи Маричевського". На виставці, присвяченій 50-річчю від дня народження журналіста, історика мистецтва М.Маричевського, експонуються твори Андрія Антонюка, Віктора Гонтаріва, Миколи Мазура, Дмитра Стецька, Романа Сільського, Романа Романішина, Олексія Полякова, Євгена Лещенка, Любомира Медвідя, Володимира Ємця, Миколи Степанова, Василя Ярича і Марії Примаченко.
Виставка працює щодня, крім понеділка, з 11:00 до 19:00 (вул. Воздвиженська, 10-Б).

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини