RU

У Києві відкривається ярмарка дитячих книг

26.08.2010, 10:50

Напередодні Дня знань 26 серпня в "Українському домі" відкривається Благодійний дитячий книжковий ярмарок. У рамках ярмарку відбудеться Всеукраїнський фестиваль морозива, численні презентації і майстер-класи, а також виступи "пісочної" художниці Ксенії Симонової і артистів цирку "Кобзов".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі "Український час", програмою заходів заплановано благодійний збір книг "Купи книгу - подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи!", конкурс дитячого малюнка "Якою я бачу свою Україну", проведення конкурсів і розваг для дітей (жваві ігри, вікторини, читання з відомими письменниками, лотерея для дітей), майстер-класи народних майстрів, а також тематичні "круглі столи".

Крім того, у рамках виставки-ярмарку будуть проводитися презентації нових книг і автограф-сесії відомих українських письменників і художників-ілюстраторів.

Всеукраїнський фестиваль морозива відбудеться у рамках ярмарку 27-28 серпня. Тут буде представлена продукція вітчизняних виробників, виставка-продаж морозива, розваги, конкурси, змагання.

Мета благодійної акції - спільними зусиллями регулярно поповнювати бібліотечні фонди у дитячих установах (школах-інтернатах і дитячих будинках) у різних областях України, а також створювати дитячі бібліотеки, сприяючи інтелектуальному і духовному розвитку підростаючого покоління.

Виставку можна побачити щодня до 29 серпня з 10:00 до 20:00.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Поліграфія, книговидавництво: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини