У Києві відкривається виставка "Український сувенір"

У Києві відкривається виставка "Український сувенір" - Фото
15.11.2010, 10:20

Будуть експонуватися вишиті рушники і сорочки, різноманітні прикраси, гобелени, килими, вироби з металу, дерева, кераміки, ювелірні прикраси, а також твори всесвітньо відомих майстрів центру народної творчості "Петріківка"

У Києві відкривається виставка "Український сувенір"

Протягом двох днів, 15-16 листопада, у Національному центрі ділової і культурної співпраці "Український дім" пройде Всеукраїнська виставка сувенірної продукції "Український сувенір 2010". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-центрі "Український час".

На виставці будуть представлені сувенірні вироби з усіх регіонів України, які відображають культуру, історію і етнічну самобутність нашої країни, творчий рівень художників, скульпторів і народних майстрів.

Зокрема будуть експонуватися вишиті рушники і сорочки, різноманітні прикраси, гобелени, килими, вироби з металу, дерева, кераміки, ювелірні прикраси, а також твори всесвітньо відомих майстрів центру народної творчості "Петріківка", Решетілівські майстерні художніх промислів, Косивський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва і т.п.

Також у програмі: конкурс на найкращий сувенір, майстер-класи народних умільців, ярмарок-продаж.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Популярне