RU

У Києві відкривається виставка італійського поп-арта

13.09.2010, 13:55

У Музеї сучасного мистецтва України 16 вересня відкривається виставка італійського художника Вітторіо Джакомі. На відкритті персональної виставки художник продемонструє перформанс "Пам'ятник силі".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі музею, в експозиції будуть представлені серії творів двох останніх періодів творчості Джакомі. Насамперед, це асамбляжі 90-х років, створені в Італії, з використанням найрізноманітніших матеріалів - дерева, тканин, фарб, предметів щоденного вжитку. А також - твори новітнього, "українського" періоду, виконані у 2008-2010 роках, коли художник поселився під Львовом. Їх характеризує особлива образність і застосування нових матеріалів місцевого походження.

Художник, зокрема, використовує господарські губки різного кольору і конфігурації, куплені у міських і сільських універмагах, які несподівано символізують наше середовище, і візерунчасті паперові серветки, які можуть асоціюватися із святковими скатертинами на гостинних українських столах. Крім того, у композиціях зустрічаються фрагменти різноманітних будівельних матеріалів, а засобами художньої виразності стають, на перший погляд, тривіальні матеріали - скотч, серветки, пінопласт, які естетизуються творчою свідомістю майстра.

Виставку можна буде побачити до 17 жовтня 2010 року.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини