RU

У Києві відкривається театральний фестиваль "Сонячна хвиля"

20.10.2008, 12:48

Сьогодні, 20 жовтня у Києві відкривається VІІ Міжнародний інтеграційний театральний фестиваль "Сонячна хвиля", який триватиме до 24 жовтня поточного року.

Як повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації (КМДА), метою фестивалю є підтримка і популяризація творчості людей з особливостями психофізичного та інтелектуального розвитку для порівняння їхніх можливостей у суспільстві та одночасної їхньої активізації та інтеграції в суспільство. "Цей фестиваль дасть змогу виявити перспективні методи театральної роботи, як ефективного засобу включення в культуру і суспільство людей, які мають особливості в розвитку. Крім того, це збагачення досвіду різних театральних шкіл щодо засобів проведення творчих лабораторій, майстер-класів і формування громадської думки про людей з особливостями психофізичного та інтелектуального розвитку", - зазначив заступник голови КМДА Віталій Журавський.

За його словами, в цьому році на фестивалі будуть представлені вистави театральних колективів із Республіки Білорусь, Литовської Республіки, Республіки Польщі, Російської Федерації, Республіки Узбекистан і України. Придбати квитки і відвідати вистави, які проходитимуть щовечора, можуть всі, хто бажає.

Усі заходи фестивалю проходитимуть у Культурному центрі УТОГ, Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей і юнацтва, Національному університеті "Києво-Могилянська академія", а також в Санаторно-оздоровчому таборі "Пуща-Водиця".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини