RU

У Києві відкривається спеціалізована галерея "Лялькова країна"

30.06.2011, 16:57

У п'ятницю, 1 липня, в центрі Києва відбудеться відкриття спеціалізованої художньої галереї "Dollyland" ("Лялькова країна"), в якій будуть представлені роботи визнаних художников-кукольників з різних країн світу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в агентстві "Інтеркультура", на урочистому відкритті галереї буде представлено вишукану експозицію, що складається зі справжніх витворів світового мистецтва авторської ляльки від Хільдегард Гюнцель, Сильвії Везер, Сью Лінг Ван (Німеччина), Лаури Скаттоліні, Елізи Галеа (Італія), Аннадан, Нел Грутед (Нідерланди), Надін Ліпінлауськи (Франція), а також кращих українських авторів Олени Місюни, Марини Руденко, Тамари Півнюк.

На виставці представлені роботи, виконані в найрізноманітніших техніці, стилізаціях і матеріалах (порцеляна, пап'є-маше, фімо, з різних сучасних пластичних сумішей) і вишукано декоровані тканинами, вишивкою і бісером.

Крім того, експозиція галереї доповнюється творами художнього скла у виконанні кращих українських майстрів, які вишукано поєднують в динамічних образах своїх робіт гутну техніку, гальванопластику і ф’юзинг.

Планується, що експозиція буде оновлюватися щомісяця новими роботами художників, новими тематичними виставковими проектами, що пропонують відвідувачам всю різноманітність сучасного мистецтва авторської ляльки (Еспланадна, 28).

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини