RU

У Києві відкривається предаукціонна виставка "Українська альтернатива. ХХ"

25.03.2011, 11:55
У Києві відкривається предаукціонна виставка
c7fb2b6d418a78c1186df76401e9cb67.jpg

У Києві відкривається предаукціонна виставка "Українська альтернатива. ХХ"

З 26 березня по 1 квітня в приміщенні столичного Музею сучасного образотворчого мистецтва України буде проходити предаукціонна виставка "Українська альтернатива. ХХ", що традиційно представляє художні напрями, кожний з яких був опозиційним для свого часу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори виставки, на весняні торги виставлено понад 100 робіт, серед яких – твори майстрів Паризької школи (Я.Шапіро, В.Хмелюк, М.Ісаєв, Г.Мішонц), представників одеського нонконформізму (живопис В.Гемяна, абстрактна композиція Л.Ястреб, гуаш Ю.Єгорова), картини художників української "Нової хвилі" (О.Голосія та ін.). Вперше на "Українській альтернативі" з молотка підуть картини Р.Сельського, В.Мязіна, Т.Сільваші.

Як топ-лоти фігурують рідкі на ринку твори М.Вайсберга і О.Животкова, створені у кінці 80-х – на початку 90-х років.

Також прикрасою предаукціонної виставки стануть роботи О.Богомазова, В.Єрмілова, В.Пестеля із зборів відомого київського колекціонера, мистецтвознавця Ігоря Діченка.

Організатори аукціону обіцяють "більш ніж зважені" стартові ціни. Так, графічну роботу можна придбати за $350, якщо ціна не зросте під час торгів.

Ознайомитися з роботами українських художників до того, як вони потраплять у приватні колекції, зможуть всі охочі (вул. Глубочицька, 17, з 11:00 до 19:00).

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини