RU

У Києві відкривається Пасхальний ярмарок

13.04.2011, 09:35
У Києві відкривається Пасхальний ярмарок - Фото
57ed1be0bdd39c2ea6c5d43029754a0f.jpg

У Києві відкривається Пасхальний ярмарок

Напередодні світлого християнського свята Великодня з 13 по 16 квітня у столичному "Українському домі" пройде ІІІ Всеукраїнський благодійний Пасхальний ярмарок. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-центрі "Український час".

Під час урочистого відкриття ярмарку відбудеться безпрецедентна акція "Великдень. Традиції регіонів об'єднують Україну", під час якої відомі українські політики, зірки шоу-бізнесу, спортсмени та інші видатні особистості разом із дітьми і гостями заходу розмалюють 26 метрових писанок, на яких буде відображено неповторний колорит і культурне багатство кожного регіону країни.

Для створення ескізів писанок організатори використали народні орнаменти, характерні традиціям українського мистецтва виготовлення писанок Х століття. Кожна з них буде оформлена розписом, характерним для області, яку презентує.

Писанки будуть експонуватися протягом всього ярмарку в "Українському домі", а потім їх зможуть побачити зарубіжні гості, які відвідають нашу країну під час проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

До участі у Пасхальному ярмарку запрошені представники всіх областей України, кожний з яких на своєму святково оформленому стенді у найкращих народних традиціях продемонструє підготовку регіону до Пасхальних свят, представить продукцію підприємств харчової і переробної промисловості, виробників сувенірної продукції, досягнення майстрів народно-декоративного мистецтва.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини