RU

У Києві відкрили виставку, присвячену "Євро-2012"

21.11.2008, 12:11

В одній із столичних галерей відкрилася добродійна виставка дитячих малюнків і робіт відомого художника Іллі Чичкана "Гра", присвячених "Євро-2012".

Як повідомили в прес-службі проекту, серед гостей на відкритті виставки було багато політиків - Олександр Єфремов, Ірина Геращенко, Борис Колесников, Ігор Шаров, Олексій Костусев, Тетяна Бахтєєва тощо. Захід також відвідали спортсмен Олександр Волков, артист Антон Мухарський, футболіст Владислав Шовковський з дружиною Ольгою Аленовою.

За вечір було продано 7 з 14 робіт І.Чичкана, а також усі дитячі малюнки, авторами яких є хлопчики з дитячих будинків і шкіл-інтернатів України, що стали переможцями в конкурсі "Світ футболу - мій світ". Кошти від продажу експонатів направлять 5 дитячим будинкам України для придбання спортивного інвентарю і реконструкції або облаштування спортивних майданчиків. Ті роботи художника, які залишилися, можна придбати до закінчення виставки.

Виставка "Гра" організована за підтримки громадської ініціативи "Спільна мета" і Добродійного фонду Рината Ахметова "Розвиток України".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини