RU

У Києві стартує Ukrainian Fashion Week

12.10.2011, 14:20
У Києві стартує Ukrainian Fashion Week - Фото
e488c26b305b61ff5d3f39d61e8d5832.jpg

У Києві стартує Ukrainian Fashion Week

В стінах Національного культурно-художнього і музейного комплексу "Містецький Арсенал" з 13 до 17 жовтня 2011 року відбудеться XXIX Ukrainian Fashion Week. Свої останні колекції prеt-a-porter сезону весна-літо 2012 продемонструють 42 дизайнери, 10 з них в проектах Нові імена і Fresh Fashion.

Зокрема, свої нові колекції представлять Лілія Пустовіт, Вікторія Гресь, Олена Буреніна, Олексій Залевський, Віктор Анісімов, Тетяна Земскова і Олена Ворожбіт, Лілія Літковська, Светлана Бевза, Крістіна Бобкова, Андре Тан, Ірина Каравай.

Найбільш важливою подією нинішньої Ukrainian Fashion Week у позаподіумній програмі стане відкриття експозиції "Межі тіла", присвяченої 20 рокам моди незалежної України, яка представить роботи українських дизайнерів різних років. Зі слів організаторів, це буде не просто музейна виставка. Сама концепція виставки - актуальна тема сучасного мистецтва: взаємодія митця і людського тіла.

В експозиції планується представити близько 40 робіт українських дизайнерів, створених з 1991-го по 2011 рік. Крім моделей на манекенах, тут будуть використані також фотографії та відеоматеріали. Площа експозиції, яка також буде розташована на території "Арсеналу", становитиме 140 кв. м. Вхід на виставку буде вільним.

В рамках Ukrainian Fashion Week 14 жовтня Лі Еделькорт - всесвітньо відомий трендсеттер - проведе семінар-презентацію "Блаженство-s/s 2013", на якому розповість про прогнози тенденцій на найближчі два роки.

Український Тиждень Моди – найбільш помітне явище вітчизняної фешн-індустрії. Покази проходять двічі на рік, починаючи з 1997 року.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: всі новини>>>
Легка промисловість, мода і стиль: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини