RU

У Києві пройде ярмарок "Подарунок від Святого Миколая"

01.12.2009, 18:00

З 17 по 20 грудня 2009 року в Українському домі відбудеться Благодійний дитячий книжковий ярмарок "Подарунок від Святого Миколая". За програмою передбачені розваги для дітей - конкурс малюнків, вікторин, казкотерапія, читання з відомими особистостями - письменниками, акторами, співаками, а також майстер-класи народних майстрів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі "Український час", на 19 грудня в рамках ярмарку запланована дитяча фолькльорно-розважальна програма до Дня Святого Миколая і святкова вистава "Святому Миколаю пісню співаємо" для дітей з малозабезпечених, неповних і багатодітних сімей Києва і Київської області.

На виставці-ярмарку свою продукцію представлять близько 50 відомих українських видавництв, серед яких "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "Махаон", "Країна мрій", "Фоліо", "Містецтво", "Казка", "Ранок", "Старого Лева", "Розумна дитина", "Аверс" тощо.

З метою популяризації українського книговидання проводитимуться презентації нових книг і автограф-сесії відомих українських письменників.

Традиційно під час книжкового ярмарку пройде збір книг для вихованців шкіл-інтернатів з різних регіонів України під девізом: "Придбай книжку - подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи!".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Поліграфія, книговидавництво: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини