RU

У Києві пройде виставка головного мариніста Російської імперії

26.04.2010, 17:25

У приміщенні музею "Духовні скарби України" 30 квітня відкривається виставка "Михайла Ткаченка. 150 років від дня народження", під час якої відбудеться презентація альбому, присвяченого життю і творчості видатного художника.

Як повідомляє УНІАН, крім живопису, на виставці також будуть представлені особисті речі з паризької студії М. Ткаченка та його сімейних архівів. Про речі, які зберігав у своїй студії художник, ходили легенди - їх називали "військовими трофеями" і "піратськими скарбами".

М.Ткаченко - український живописець і графік, автор пейзажів, жанрових полотен, численних малюнків і пастелей. У 1879 році закінчив Петербурзьку академію мистецтв зі званням художника першого ступеня. У 1888 р. відправився до Франції, де вчився у паризькій академії Ф.Кормона. З кінця 1880-х М.Ткаченко виконував замовлення Імператорського морського штабу, а з 1901 року і до самого заходу імперії обіймав посаду головного живописця морського штабу Росії. Його роботи часто ставали цінними дипломатичними подарунками в російсько-французьких відносинах. Основною темою його творчості виступали морські пейзажі.

Виставка, організатором якої виступає аукціонний дім "Корнерс", проходитиме до 30 травня 2010 року.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини