RU

У Києві пройде "Тиждень турецького кіно"

14.06.2010, 11:10

З 24 по 28 червня 2010 року відбудеться третій фестиваль "Тиждень турецького кіно у Києві". Цього року фестиваль представляє шість фільмів - учасників і призерів світових кінофестивалів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Посольства Туреччини в Україні, відкриє "Тиждень турецького кіно" стрічка режисера Ільксена Башарира "Любов іншою мовою". Драма про толерантність і любов, яка не потребує слів, розповідає історію взаємовідносин між бібліотекарем, позбавленим слуху, і дівчиною, що працює у колл-центрі. Виконавець головної ролі Мерт Фірат за цей фільм був удостоєний національної премії "Єшильчам" у категорії "Найкращий актор".

Крім того, до програми фестивалю увійдуть такі картини: драма "Скринька Пандори" (2008) режисера Ешима Устаоглу, драма "Моє єдине щастя" (2008) режисера Реха Ердема, військова драма "Дихання" (2009) режисера Левента Семерджі, напівдокументальна драма "Дві мови, один чемодан" (2009) режисерів Озгюра Догана і Орхана Єскікойя, кримінальна драма "Гавкання чорних псів" (2008) турецького і українського режисерів Мехмета Бахадира Ера і Марини Горбач.

Фестиваль "Тиждень турецького кіно" проходить у столиці України з 2006 року. Місце проведення - кінотеатр "Київ".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини