RU

У Києві пройде Тиждень культури і мистецтва Ірану

03.11.2010, 13:30
У Києві пройде Тиждень культури і мистецтва Ірану - Фото
1dbbaeadb68e7cf6470caf0395205343.jpg

У Києві пройде Тиждень культури і мистецтва Ірану

З 11 по 17 листопада в "Українському домі" пройдуть Дні культури і мистецтв Ісламської Республіки Іран. Цими днями кияни зможуть безпосередньо познайомитися із найкращими зразками іранського мистецтва і отримати уроки від іранських майстрів.

Зокрема у рамках Тижня культури і мистецтв Ірану заплановані такі заходи, як фестиваль художніх фільмів, концерт музичного мистецтва народності, що населяють Іран, демонстрація національних костюмів, показове виконання вправ національного виду спорту "зурхане", а також виконання під музичний акомпанемент епічних творів, зокрема епічної поеми "Шахнаме".

Крім того, відвідувачів чекає відразу декілька виставок: фотовиставка видатних місць і пам'ятників Ірану, виставка творів живопису і каліграфії, виставка витворів декоративно-прикладного мистецтва, виставка золота, срібла і коштовних каменів, виставка народних музичних інструментів, виставка-представлення видатних вчених, літераторів та історичних діячів Ірану, виставка "Видатні жінки Ірану", а також виставка килимів.

Також заплановано ряд майстер-класів: з національної кухні і сервірування столу в Ірані, з аплікації по дереву "Монаббаткарі", живопису, графіки і мініатюри, каліграфії, виготовлення виробів декоративно-прикладного мистецтва, плетіння килимів і паласів. Гостей також чекає традиційна чайхана. Крім того, тут можна буде придбати іранські сувеніри.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини