RU

У Києві пройде Міжнародний салон авторської ляльки

26.03.2010, 17:40

Влітку 2010 року в українській столиці вперше відбудеться Міжнародний салон авторської ляльки "Київська казка". Відкриється салон на майдані Незалежності, де майстри створять найбільшу в світі текстильну ляльку ручної роботи, а завершиться на Софіївській площі народними "ляльковими гуляннями" з серією імпровізованих міні-вистав вуличних театрів.

Основні заходи пройдуть 23-27 червня у Національному культурно-художньому і музейному комплексі "Мистецький арсенал". Тут будуть представлені авторські експозиції майстрів художньої ляльки, реставраторів, а також роботи творчих об'єднань, експозиції тематичних галерей, виставок-ярмарок авторських ведмедів Тедді та їхніх друзів, міжнародний виставковий проект "Ляльки світу", міжнародний благодійний проект "Зоряні ляльки творять добро", у рамках якого відомі особистості України представлять власні роботи, а також створені у співдружності з відомими майстрами.

Крім того, планується проведення ряду тематичних лекцій і майстр-класів з декорування і виготовлення ляльки від визнаних умільців лялькового мистецтва.

У рамках салону будуть присуджені гран-прі у розмірі 11 тис. грн. у номінаціях "Найкращий майстер ляльок" і "Найкращий мастер-теддист", а також інші призи всім фіналістам у кожній номінації.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини