RU

У Києві пройде Фестиваль сербських комедій

11.03.2011, 16:15
У Києві пройде Фестиваль сербських комедій - Фото
09359e58ddb54f6af6a89be173bae078.jpg

У Києві пройде Фестиваль сербських комедій
Традиційно у кінці березня у столичному кінотеатрі "Київ" пройде Фестиваль сербського кіно, у рамках якого український глядач зможе побачити п'ять кінокомедій, які в Сербії визнані найкращими за останні 25 років. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в "АртМедіа".

"Хто там співає"
Пасажири автобуса з неадекватним водієм і колоритним кондуктором весь час потрапляють у смішні ситуації: їх спускають з гори, зав'язавши водію очі; вони стають свідками любовних утіх молодят, всі разом дають поради новоспеченому чоловіку; виловлюють з ріки труп, які раптово оживають; потрапляють на похорони і на весілля, виявляються у центрі розбирання мафіозних кланів. Фільм вважається класикою сербської комедії.
Режисер: Слободан Шиян. У ролях: Павло Вуїсич, Драган Ніколіч, Данило Бата Стойкович, Александар Берчек, Неда Арнеріч.

"Білий костюм"
Саво, прапорщик сербської армії, оптиміст і холостяк, отримує телеграму про смерть матері. У поїзді, який прямує в його рідне село, Саво зустрічається з повіями, які вирішили підзаробити прямо на дорозі. Закохавшись в одну з них, росіянку на ім'я Кармен, Саво потрапляє у вир небезпечних пригод за участю Кармен, закоханого у неї сутенера та інших пасажирів поїзда.
Режисер: Лазар Рістовськи. У ролях: Лазар Рістовськи, Радміла Щогольова, Драган Ніколіч, Слободан Нінкович.

"Некролог для Ескобара"
Дощовим вечором психопат і вбивця Александар за прізвиськом Ганді знайомиться з милою дівчиною. Лела відразу взнала у Ганді свого колишнього однокласника, але Александар не впізнає її. Справа в тому, що у шкільні роки Лела була хлопчиком і звали її Борко, якому потім зробили операцію зі зміни статі. Ганди витончено знущався над Борком, вдосконалюючи навички, що знадобилися йому у майбутньому. Лела вирішує закохати в себе "нового" знайомого і поквитатися за приниження у шкільні роки.
Режисер: Милорад Мілінкович. У ролях: Воїн Четкович, Тамара Гарбайс, Зіях Соколович, Елісавета Сабліч, Борис Комненіч.

"Коли я виросту, я буду кенгуру"
Фільм складається з трьох переплетених історій, що відбулися у передмісті Бєлграда. У першій історії простий хлопець намагається залицятися за відомою фотомоделью, у другій - друзі Шомі і Дує поставили на перемогу футбольного клубу "Іпсвич", голкіпер якого - їхній друг із шкільних часів, хоч проти "Іпсвича" грає "Манчестер Юнайтед", а третя історія - про двох хлопців, які вбивають час на даху свого будинку в очікуванні, що щось станеться.
Режисер: Радівое Андріч. У ролях: Сергій Тріфунович, Марія Каран, Борис Мілівоєвич, Нікола Вуйович, Гордан Кічич, Небойша Глоговац, Нікола Джурічко.

"Ми не Ангели - 2"
Нікола - непоправний ловелас, всупереч своєму вже далеко не юнацькому віку. Він не живе зі своєю сім'єю, але часто спілкується з дочкою. Софії тільки виповнилося 15 років, а залицяльники вже чергують під її дверима. Мати з подругою виїжджають на тиждень у Рим, залишивши дочку, яка росте під опікою непутнього батька. У складних ситуаціях Ніколі доводиться виконувати роль невсипущого стражника своєї юної дочки.
Режисер: Срджан Драгоєвич. У ролях: Нікола Койо, Урош Джуріч, Срджан Тодорович, Мілена Павлович, Весна Тріваліч.

Фестиваль сербських комедій відбудеться у кінотеатрі "Київ" 25-27 березня 2011 року.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини