RU

У Києві пройде фестиваль альтернативної музики

13.07.2011, 12:38
У Києві пройде фестиваль альтернативної музики - Фото
8cdaefae6a386bafd331f7512a542ff6.jpg

У Києві пройде фестиваль альтернативної музики

У вересні в Києві відбудеться дводенний україно-польський фестиваль "Alternative Music Meetings", мета якого – познайомити українського слухача з найбільш цікавими представниками польської некомерційної музики.

Учасники фестивалю: група "Paula i Karol" (фолк, інді, альтернатива), група "Mitch & Mitch" (альтернатива, кантрі, funny), група "Niwea" (альтернатива, електронік, реп, lo-fi) і група "Moja Adrenalina" (хардкор, альтернатива, mathcore).

З українського боку у фестивалі візьмуть участь фіналісти Міжнародного конкурсу Neuro Music. До участі також запрошені українські виконавці, які в своїй творчості переходять стилістичні кордони і створюють власний неповторний імідж.

Також в програмі: зустрічі з українськими і польськими музичними критиками і журналістами, які будуть обговорювати стан альтернативної музики в наших країнах і досліджувати різницю в музичних трендах, знайомство з польськими музичними видавництвами, виставка плакатів, перегляд документальних фільмів про польську авангардну музику.

Фестиваль пройде 16-17 вересня в культурно-освітньому центрі "Майстер Клас" (вул. Лаврська, 9).

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини