RU

У Києві проходить виставка посмертних масок світових знаменитостей

12.03.2010, 14:45

У Музеї однієї вулиці на Андріївському узвозі відкрилася виставка посмертних масок відомих громадських діячів, вождів, полководців і письменників.

Як повідомляє "Газета по-київськи", в експозиції представлені маски Леніна, Сталіна, Льва Троцького, Жана-Жака Руссо, Еріха Марії Ремарка, Олександра Фадєєва, Олексія Толстого, Надії Крупської - всього 49 зліпків з облич померлих знаменитостей.

Серед представлених експонатів - оригінали масок (перші зліпки з облич) мислителя Миколи Федорова і російського імператора Олександра III. Є також перші копії масок Кромвеля і одного з ватажків французької революції Марата, а також нацистського злочинця Генріха Гіммлера, композиторів Імре Кальмана і Миколи Римского-Корсакова.

Деякі маски - копії робіт відомого скульптора Сергія Меркурова, який за своє життя "посмертно" бачив близько 300 визначних особистостей.

Виставка посмертних масок працюватиме до кінця червня. Музей відкритий щодня з 12:00 до 18:00, крім понеділка. Вхідний квиток коштує 20 грн., студентам і школярам - 10 грн.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини