RU

У Києві починається фестиваль танго

16.09.2010, 12:40

З 16 по 19 вересня у Києві пройде Міжнародний танго фестиваль. У програмі - чотири дні майстер-класів з викладачами світового рівня з Аргентини і Росії. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили організатори заходу.

Зокрема уроки танцю дадуть Олівер Колкер і Сільвіна Вальс (Буенос Айрес), В’ячеслав Іванов і Ольга Леонова (Москва). Крім того, заплановані чотири мілонги (танцювальні вечори танго) з танго-діджеями Юрієм Алексеєвим (Москва), В’ячеславом Івановим (Москва), Олівером Колкером (Буенос Айрес), а також шоу викладачів.

Усі заходи пройдуть в історичній частині Києва - на Подолі (у Музичному театрі і в танцювальному клубі). Отже, гості фестивалю з інших країн і міст України зможуть сумістити відвідування уроків і танцювальних вечорів з оглядом визначних пам'яток Києва.

Основна мета фестивалю - сприяння розвитку аргентинського танго в Україні, налагодження контактів і обмін досвідом з танцюристами аргентинського танго з різних країн, а також збільшення кількості танцюючого танго в Україні і вдосконалення їхнього рівня.

Київський танго фестиваль проводиться за співпраці Посольства Аргентини в Україні у рамках святкування 200-річчя Аргентини.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини