RU

У галереї "Лавра" проходить міжнародна виставка плакатів

27.01.2011, 15:40
У галереї
f2985689c8a00f0de6e225e159c17c96.jpg

У галереї "Лавра" проходить міжнародна виставка плакатів

У Київській міській галереї мистецтв "Лавра" відкрилася виставка "XI Міжнародна мексиканська біеннале плаката "Voces en libertad" ("Голоси свободи").

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі галереї, Міжнародна мексиканська біеннале плаката (International Poster Biennial of Mexico) проводиться з 1989 року і є значною подією у сфері графічного дизайну.

У 2010 році у межах біеннале плакатистам запропонували проілюструвати значення слова "Свобода", а виставка отримала назву "Voces en libertad" ("Голоси свободи"). До шорт-листа увійшли 110 робіт учасників з Мексики, Куби, Бразилії, Чилі, Канади, США, Іспанії, Франції, Болівії, Угорщини, Росії, Китаю, Японії та інших країн.

Україна представлена на біеннале роботою молодої художниці з Харкова Ольги Селищевої. Завдяки цьому і з'явилася можливість вперше представити в Україні роботи XI Міжнародної мексиканської біеннале плаката. Виставка вже побувала у Мехіко (Мексика), Пуебле (Мексика), Халапі (Мексика) і Санкт-Петербурзі (Росія).

Крім того, у межах виставки відбудеться ряд освітніх заходів, зокрема відкриті зустрічі з провідними графічними дизайнерами, серед яких Володимир Чайка, Олег Векленко, Вертке Гуцуляк.

Метою проведення виставки є розвиток культури графічного дизайну в Україні. Мексиканська біеннале прагне об'єднати плакатне мистецтво і соціальну користь, адже плакат - це зведене у чітку візуальну формулу повідомлення, покликане привертати увагу, стимулювати до висновків і конкретних дій.

Виставку можна буде побачити з 27 січня по 8 лютого, з 12:00 до 20:00 у галереї "Лавра" (вул. Лаврська, 1).

На фото - робота Стефана Банді, що отримала на конкурсі плакатів першу премію у категорії "культура".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини