RU

У Габріеля Гарсія Маркеса вийшла нова книга

29.10.2010, 16:55

Нова книга Габріеля Гарсія Маркеса за назвою "Я тут не для того, щоб говорити промови" видана у Латинській Америці. Як повідомляє "Буквоїд", остання за останні шість років книга письменника є збірником його промов.

У збірник включені 22 тексти публічних виступів Маркеса, перший з яких датований 1944 роком, коли майбутньому письменнику було 17 років і він виступав на випускному вечорі у школі. Також у книгу увійшла промова Маркеса на врученні Нобелівської премії з літератури, вимовлена ним у 1982 році.

За словами видавця Крістобаля Пера, Маркес брав активну участь у роботі над книгою. Він зазначив, що всі мови Маркеса є хорошим доповненням до художніх творів, а також відображають його еволюцію як письменника. На підготовку книги до друку пішло близько півтора року.

Останній роман Габріеля Гарсія Маркеса - "Згадуючи моїх сумних повій" - вийшов в 2004 році (російською мовою виданий у 2005 році). Зараз письменник готує ще одну книгу - збірник статей у періодичних виданнях, а також працює над новим романом, який називається "Зустрінемося у серпні" ("En agosto nos vemos").

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини