RU

У Чернігові відбудеться фестиваль "Be Free"

03.08.2009, 16:56

У Чернігові відбудеться фестиваль "Be Free"

У Чернігові 22-23 серпня 2009 року відбудеться Міжнародний фестиваль "Be Free/Будь вільним". У якості хедлайнерів на сцену вийдуть групи "Воплі Відоплясова" та "Ляпіс Трубецькой".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори фестивалю, до участі також запрошені 20 молодих і відомих груп з Білорусі, України, Польщі та Франції - "Zero-85 ", "Vladivostok", "B:N", "Zatochka", "Tarpach", "Partyzon", "Pomidor/OFF", "LitvinTroll", "Imprudence", "ULIS" та інші. Очікується, що найближчим часом буде відомий і повний список українських учасників.

Майданчиком фестивалю вибрано мальовниче місце на березі Десни, поруч із Центральним міським парком культури та відпочинку м. Чернігова. Саме там протягом двох днів проходитимуть концерти просто неба. Вхід на фестиваль безкоштовний, а для приїжджої публіки недалеко від сцени буде організований майданчик для наметового містечка.

Мета фестивалю - об'єднати кращі рок-проекти та публіку сусідських країн ідеєю свободи творчості та самовираження, а також привернути увагу до сучасної рок-сцени Білорусі. Чернігів стане третім містом, де проводиться "Be Free". У минулі роки фестиваль проходив в Луцьку і Львові.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини