Турецький серіал "Великолепный век" покинула провідна актриса

07.06.2013, 11:32
Турецький серіал
Фото: magazin.bugun.com.tr

Популярний телепроект Туреччини на межі закриття - провідна актриса Мер'єм Узерлі через "синдром вигоряння" повернулася на батьківщину до Німеччини

Культовий турецький серіал "Великолепный век" може закінчитися набагато раніше, ніж планували його творці. Як повідомляють турецькі ЗМІ, актриса Мер'єм Узерлі (виконавиця головної жіночої ролі - коханої султана Сулеймана) залишила проект, виїхавши на батьківщину в Берлін. Спроби домовитися з актрисою ні до чого не привели.

Як пише ensonhaber.com, 5 червня вийшла 101 серія "Великолепного века" - вже без Узерлі. Її рейтинги були дуже низькими. Сюжет серії - переїзд шах-заде Мустафи в санджак Амація.

За версією продюсерів, Мер'єм Узерлі спочатку відпросилася у триденну відпустку і полетіла в Берлін. Коли прийшов термін повертатися на знімальний майданчик, актриса зателефонувала режисеру і пояснила, що її психічний стан не дозволяє зараз продовжувати роботу. Актриса, яка страждає "синдромом вигорання", ні словом не обмовилася про бажання перервати зйомки в серіалі. Однак через деякий час родичі Узерлі повідомили знімальній групі, що зірка більше не візьме участь у фільмі, а переговори з нею тепер проводитимуться тільки через адвокатів.

Відхід провідної актриси після 100 відзнятих серій може означати і закриття серіалу, який є одним з найдорожчих телепроектів в Туреччині.

29-річна німецька актриса Мер'єм Узерлі здобула популярність в 2011 році саме завдяки ролі султанші Хасекі Хюррем в серіалі "Великолепный век". Мати актриси - чистокровна німкеня, батько - турок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторияСколько стоит Динамо Киев?