RU

Турецький серіал "Великолепный век" покинула провідна актриса

07.06.2013, 11:32
Турецький серіал
Фото: magazin.bugun.com.tr
Культовий турецький серіал "Великолепный век" може закінчитися набагато раніше, ніж планували його творці. Як повідомляють турецькі ЗМІ, актриса Мер'єм Узерлі (виконавиця головної жіночої ролі - коханої султана Сулеймана) залишила проект, виїхавши на батьківщину в Берлін. Спроби домовитися з актрисою ні до чого не привели.

Як пише ensonhaber.com, 5 червня вийшла 101 серія "Великолепного века" - вже без Узерлі. Її рейтинги були дуже низькими. Сюжет серії - переїзд шах-заде Мустафи в санджак Амація.

За версією продюсерів, Мер'єм Узерлі спочатку відпросилася у триденну відпустку і полетіла в Берлін. Коли прийшов термін повертатися на знімальний майданчик, актриса зателефонувала режисеру і пояснила, що її психічний стан не дозволяє зараз продовжувати роботу. Актриса, яка страждає "синдромом вигорання", ні словом не обмовилася про бажання перервати зйомки в серіалі. Однак через деякий час родичі Узерлі повідомили знімальній групі, що зірка більше не візьме участь у фільмі, а переговори з нею тепер проводитимуться тільки через адвокатів.

Відхід провідної актриси після 100 відзнятих серій може означати і закриття серіалу, який є одним з найдорожчих телепроектів в Туреччині.

29-річна німецька актриса Мер'єм Узерлі здобула популярність в 2011 році саме завдяки ролі султанші Хасекі Хюррем в серіалі "Великолепный век". Мати актриси - чистокровна німкеня, батько - турок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини