RU

Цінителів сучасного мистецтва запрошує ART-Kyiv сontemporary 2010

08.11.2010, 09:49
Цінителів сучасного мистецтва запрошує ART-Kyiv сontemporary 2010 - Фото
bb6d98fdab80ab644c6e7274b8f33f96.jpg

Цінителів сучасного мистецтва запрошує ART-Kyiv сontemporary 2010
З 9 по 14 листопада в рамках Тижня презентації "Мистецького Арсеналу" в музейному комплексі пройде П'ятий міжнародний арт-ярмарок ART-Kyiv сontemporary 2010. Цього разу на арт-ярмарку поєднається актуальне мистецтво галереї і вулиці.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі музею, гостем фестивалю стане Гаральд Негелі - патріарх вуличного мистецтва, легендарний "спреєр з Цюріха", вуличні роботи якого в 1970-х порушували спокій консервативної Європи, а сьогодні відкривають історію руху стріт-арт.

На ART-Kyiv сontemporary буде представлений спеціальний проект з стріт-арту і медіа-мистецтва. Зокрема, оригінальний проект презентує знаменитий німецький арт-дуо molitor&kuzmin. У просторі "Мистецького Арсеналу" Урсула Молітор і Володимир Кузьмін зведуть унікальну конструкцію з неонових ламп, яка буде втілювати ідею народження і чистоти.

Також серед учасників спеціальної експозиції - автор безпрецедентних проектів в жанрі візуальних концертів і електронній поезії, художник перформансу Rochus Aust (Німеччина), світові зірки стріт-арту Zevs (Франція), Incubus project і Spy (Росія), лідери українського молодого мистецтва Жанна Кадирова, Гамлет Зіньковський, Анатолій Бєлов, Володимир Ковальов, Микита Кадан і "Група предметів".

Український стріт-арт музейного формату також будуть створювати активісти вуличної творчості Гомер, Vova Vorotniov, Apl 315.

Вагомою частиною ART-Kyiv стане міжнародний проект відео-мистецтва. Серед авторів - група Provmyza з Нижнього Новгорода, володар нагород Міжнародного кінофестивалю в Роттердамі, Міжнародного фестивалю художніх фільмів Assolo, учасник 51-го Венеціанського бієнале і 67-го Венеціанського кінофестивалю.

Український медіа-арт будуть представляти групи R.E.P. і SOSka, активні учасники міжнародних молодіжних виставок і форумів; художники Лада Наконечна і Станіслав Волязловський.

Крім того, в рамках ART-Kyiv уперше в Україні відбудеться публічна демонстрація фільму про стріт-арт "Вихід через сувенірну лавку" (Exit Through the Gift Shop) андеграундного художника-граффітиста Бенксі.

Серед учасників арт-ярмарку - трендові галереї Києва, Санкт-Петербургу, Москви, Берліна, Парижа, Одеси, Харкова, Львова.

На відкритті фестивалю, увечері 8 листопада, глядачі побачать музичні перформанси Г.Негелі і групи Rochus Aust, а також отримають можливість взяти участь в презентації кінетичної скульптури "Перформанс" швейцарського арт-дуету Daniel Glazer & Magdalena Kunz. Арт-дует також презентує на виставці унікальні медіа-інсталяції і кінетичні скульптури, що говорять.

З 9 листопада арт-ярмарок буде працювати для відвідувачів. Ознайомитися з сучасним мистецтвом можна буде щодня з 11:00 до 20:00.

Щорічний міжнародний художній ярмарок "ART contemporary" - один з найбільш великих проектів на українській художній сцені. Цей форум збирає відомих художників, галеристів, кураторів, критиків, теоретиків, колекціонерів і дає широку перспективу ознайомлення з актуальними тенденціями мистецтва.

З 2006 по 2009 рік арт-ярмарок проходив в "Українському домі". З 2010 року новим місцем проведення форуму стане простір музейного комплексу "Мистецький арсенал", площею близько 16 тис. кв.м, з його особливою історичною аурою і унікальними експозиційними можливостями.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини