RU

Танцювальне "Євробачення" у цьому році не відбудеться

01.06.2009, 13:57

Європейський мовний союз (ЄМС) вирішив відкласти проведення третього конкурсу Танцювального "Євробачення", який мав відбутися восени 2009 року в Азербайджані. У зв'язку з тим, що заявки на участь в конкурсі подало дуже мало країн, його довелося перенести на осінь 2010 року. Про це повідомляє офіційний сайт "Євробачення".

"Насправді, багато європейських мовних компаній значною мірою скоротили свої бюджети у зв'язку з економічною кризою. І тому ми разом з нашими азербайджанськими колегами вирішили відкласти проведення конкурсу. Наші азербайджанські партнери готові "пройти зайву милю", щоб конкурс пройшов на найвищому рівні, з найбільшою кількістю мовних компаній-учасників", - відзначив директор телевізійного департаменту ЄМС Берн Еріксен.

При цьому ЄМС має намір серйозніше підготуватися до конкурсу, узгодити проблеми з мовними компаніями і загалом зробити конкурс кращим, а відстрочка дасть можливість продовжити роботу над подальшим його вдосконаленням. При цьому місце проведення не переглядається - конкурс буде проведений у столиці Азербайджану.

Нагадаємо, що третій конкурс мав відбутися 26 вересня 2009 року в Баку. Перший конкурс танцювального "Євробачення" у 2007 році виграла Фінляндія, у 2008 році - Польща. Обидва конкурси проходили в Великобританії.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини