RU

Свято шоколаду у Львові відкриє Робертіно Лоретті

21.01.2011, 11:30
Свято шоколаду у Львові відкриє Робертіно Лоретті - Фото
8a25121be5900cf598c79f32011e9ce6.jpg

Свято шоколаду у Львові відкриє Робертіно Лоретті
Цього року міське Свято шоколаду у Львові проходитиме чотири дні, з 11 по 14 лютого. Урочисте відкриття відбудеться за участю всесвітньо відомого тенора Робертіно Лоретті.

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, гостей IV Свята шоколаду чекають ярмарок шоколадних виробів, найширший асортимент шоколадних смачностей, бризки шоколадних фонтанів, конкурси і забави, інтерактивний дитячий шоколадний сектор, цукерковий "шарикопад", розваги для дітей і дорослих, а також майстер-класи з виготовлення шоколадних виробів.

Крім того, тут працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика, де кондитери з майстерні з виготовлення шоколаду будуть демонструвати процес виготовлення солодких шедеврів. Шоколадні майстри не тільки дають змогу підглянути за технологією виготовлення, але і відкриють гостям древні рецепти варива шоколаду.

У руках львівських художників шоколад оживе і перетвориться у казкові персонажі, мініатюрні львівські будівлі і фігури відомих людей. Також у Львів приїдуть відомі артисти, розважати гостей на вулицях міста і в міських театрах.

"Ми вже у четвертий раз організовуємо Свято шоколаду. Це свято, як і інші фестивалі, вже стало традиційним і для наших жителів, і для туристів. Стараємося щороку вразити відвідувачів чимось цікавим і ексклюзивним. Зараз, наприклад, запросили відомого італійського тенора Робертіно Лоретті, щоб смачний шоколад доповнювала неперевершена музика", - розповідає координатор заходу Андрій Сидір.

Місцем проведення Свята шоколаду стане Палац мистецтв по вул. Коперника, 17. На трьох поверхах палацу працюватимуть різні тематичні зони.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини