RU

Сучасні британські художники представлять виставку "Бачити у кольорі"

27.09.2010, 12:00

У жовтні у Києві і Львові пройде виставка графіки "Seeing in Colour" ("Бачити в кольорі"), на якій будуть презентовані роботи 23 сучасних британських художників, зокрема Демієна Херста, Едуардо Паолоцці і Патріка Колфілда. Про це повідомляє прес-служба Британської Ради.

Твори покликані не тільки радувати око яскравими фарбами, але й розповісти історію кольору в мистецтві і повсякденному житті. Відвідувачі виставки зможуть прослідкувати, як художники з давніх часів добували кольори із землі, каменю, кольорів і рослин, кори дерев і металів, а також як людство взаємодіє з кольорами і описує себе через них, як колір може означати не тільки пігмент для фарби, але й відображати особливості культури і світогляду.

Кольорова подорож крізь спектр кольорів і відтінків відбудеться 8-14 жовтня у столичній галереї "Боттега" і 18-24 жовтня у львівському Центрі міської історії.

Крім різнокольорової експозиції, запланована і яскрава бесіда. Молодих українських художників і поціновувачів сучасного мистецтва запрошують на лекцію Емі Петтіфер "Кодування кольору" - про те, як колір впливає на життя і мистецтво. Емі - британська художниця, ступінь магістра отримала в одній із найвідоміших художніх шкіл Лондона - коледжі Голдсміт. Зустрічі відбудуться 14 жовтня о 18:30 у Києві і 17 жовтня о 16:00 у Львові.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини