RU

Студія українського дубляжу уникнула кримінальної справи

24.04.2012, 11:21
 Студія українського дубляжу уникнула кримінальної справи - Фото
Робота студії дубляжу була зупинена: техніку вилучили податківці
Кінодистриб'юторська компанія B&H, до складу якої входить студія українського дубляжу Le Doyen, в повному обсязі відшкодувала шкоду, завдану державі. Про це повідомив перший заступник голови ГНC в м. Києві - начальник управління податкової міліції ДПС у м. Києві Ігор Усик.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі податкової, кримінальну справу було порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України - ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

"Посадові особи підприємства, які сплатили податки і збори, а також відшкодували шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою, звільняються від кримінальної відповідальності згідно з ч. 4 ст. 212 Кримінального кодексу України", - зазначив керівник податкової міліції столиці.

У податковій нагадують, що 5 квітня 2012 року слідчі податкової міліції ДПС у м. Києві провели обшук на одному з підприємств B&H. Підставою стала несплата податків на суму понад 18 млн.грн. Загальна сума збитку разом зі штрафними санкціями склала 24,2 млн. грн., які й були відшкодовані до бюджету.

Юрист, який представляє інтереси компанії, заявив, що обшук на студії дубляжу Le Doyen з вилученням обладнання та фільмокопій є абсолютно безпідставним.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини