RU

Ставки на переможця Євробачення: в фаворитах - Швеція й Росія

14.03.2012, 12:07
Ставки на переможця Євробачення: в фаворитах - Швеція й Росія - Фото
9613b49559c8b764ca52e9ce046fc428.jpg
Букмекерські контори почали приймати ставки на переможця пісенного конкурсу Євробачення-2012. Перше місце поки обіцяють шведській співачці Лорін з піснею "Euphoria", друге - колоритним "Бурановським бабусям" з Удмуртії, які з піснею "Party for everybody" завоювали право представляти на конкурсі Росію.

В таких впливових конторах як William Hill, Ladbrokes та інших, учасники від Швеції та Росії міцно посіли перші два місця. За ними з істотним відривом ідуть Данія, Сербія, Ірландія.

Україна в таблиці ймовірних переможців Євробачення займає в середньому 18-ий рядок. Такий показник дає хороші шанси на вихід української співачки Гайтани в півфінал конкурсу.

Втім, до Євробачення ще далеко, і розклад може змінитися, та й минулорічні прогнози букмекерів не виправдалися. Тоді перемогу пророкували французькому оперному співакові Аморі Вассілі, але виграв конкурс дует з Азербайджану, який входив в десятку фаворитів. Українська співачка Міка Ньютон з піснею "Angel" на Євробаченні-2011 посіла четверте місце.

У 57-му міжнародному конкурсі Євробачення, який відбудеться навесні в Баку, беруть участь 42 країни. У півфіналах 22 і 24 травня виступлять конкурсанти з 36 країн (по 18 в кожному півфіналі). Країни "Великої п'ятірки", до якої входять Франція, Німеччина, Італія, Іспанія і Великобританія (засновники конкурсу) і Азербайджан (як сторона, яка приймає), автоматично потрапляють до фіналу, який відбудеться 26 травня, де представники цих країн будуть змагатися нарівні з 20 виконавцями , відібраними за результатами півфіналів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини