RU

Стартував ювілейний конкурс "Нова хвиля"

27.07.2011, 09:48
Стартував ювілейний конкурс
03976ba1bdb89a2a32e710a44c317000.jpg

Стартував ювілейний конкурс "Нова хвиля"

У латвійському місті-курорті Юрмала стартував десятий ювілейний Міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля-2011". Цього року в ньому візьмуть участь 16 виконавців з 14 країн світу.

Як повідомляє ИТАР-ТАСС, щорічний музичний огляд почався для зірок російської і зарубіжної естради з традиційної червоної килимової доріжки. Після цього біля концертного залу "Дзінтарі", де щорічно проходить конкурс, була урочисто відкрита Алея зірок. Тут будуть відкриті зірки конкурсантів минулих років. Першими відкрили свою зірку співголовуючі жюрі фестивалю - Раймонд Паулс та Ігор Крутий.

Потім почався гала-концерт, присвячений відкриттю фестивалю за участю російських і зарубіжних виконавців, серед яких Горан Брегович і Seal.

Зі слів Паулса, кожний рік на "Новій хвилі" для нього найголовніше - молоді виконавці і нові таланти, для яких конкурс став гарним шансом показати себе.

Фестиваль триватиме до 31 липня. Учасники конкурсу будуть змагатися в трьох категоріях - "Шлягер своєї країни", "Міжнародний шлягер" і власна пісня. Україну представляють група "The Коля Серга" і співачка Маша Собко.

Пряма трансляція конкурсу "Нова хвиля 2011" буде проходити кожний вечір о 20:20 з 26 по 31 липня на телеканалі "Україна".

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини