RU

Стали відомі п'ять лауреатів премії ім.Шевченка

10.02.2012, 14:31
Стали відомі п'ять лауреатів премії ім.Шевченка - Фото
95147c6162762d8686e971c3b7445fbb.jpg
Лауреатами премії в галузі літератури стали Петро Мідянка за збірку поезій 2010 року "Луйтра в небо" (висунутий на здобуття премії Асоціацією українських письменників) і Володимир Рутківський за історичну трилогію для дітей "Джури" 2007-2010 рр. ("Джури козака Швайки", "Джури-характерники", "Джури і підводний човен", представлений від Держтелерадіо України). Про це повідомляє ZN.UA.

У номінації "Літературознавство і мистецтвознавство" перемогла Тетяна Кара-Васильєва з книгою "Історія української вишивки".

За досягнення в музиці відзначений композитор Віктор Степурко із псалмодією "Монологи віків" для змішаного хору і соло інструментів (в семи частинах на канонічні тексти).

Премія в номінації "Образотворче мистецтво" присуджено найдорожчому художнику України - Анатолію Криволапу за цикл з 50 робіт "Український мотив".

Премії в номінації "Концертно-виконавське мистецтво" і "Народне та декоративно-прикладне мистецтво" цьогоріч не присуджувалися. Також не знайшли своїх лауреатів номінації "Театральне мистецтво", "Публіцистика і журналістика" та "Кінематографія".

Лауреати премії ім. Шевченка будуть затверджені відповідним указом президента. Вручення традиційно відбудеться в день народження Великого Кобзаря - 9 березня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини