RU

Спільний патріотичний фільм Росія і Білорусь знімуть за 225 млн. рублів

23.12.2008, 12:38

Зйомки патріотичного фільму "Брестська фортеця" на замовлення Союзної держави Росії і Білорусі почнуться весною 2009 року. Фільм з бюджетом 225 млн. рублів (близько $8 млн.) стане першою картиною з часів Радянського Союзу, продюсером і стовідсотковим інвестором якої виступить держава.

Як повідомляє "Взгляд", реалізацією проекту займуться компанія "Централ Партнершип" і кіностудія "Білорусьфільм". Фільм "Брестська фортеця" планувалося почати знімати ще у 2008 році, однак з партнерами проекту Телерадіомовна організація Союзної держави (ТРО Союзу) договір підписала тільки зараз.

"Зйомки картини на 100% фінансуються Союзною державою",- підтвердив генпродюсер ТРО Союзу Євген Айзікович. За його словами, компанія "ЦПШ" виграла тендер на участь у проекті, а компанію "Білорусьфільм" вибрали без конкурсу, оскільки білоруське законодавство не зобов'язує проводити тендери в галузі кіно.

Продюсерами проекту стануть голова ТРО Союзу Ігор Косинцов, гендиректор "ЦПШ" Рубен Дішдішян і гендиректор "Білорусьфільму" Володимир Заметалін. Вихід фільму в прокат запланований на 2010 рік.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини