RU

Сьогодні в Києві відкривається ГогольFest-2013

13.09.2013, 11:31
Сьогодні в Києві відкривається ГогольFest-2013 - Фото
4de2d71f43832ab4824b58f66afd3407.jpg
З 13 по 22 вересня на покинутому експериментально-механічному заводі в Києві (недалеко від станції метро "Видубичі" , вул. Інженера, 78) проходитиме шостий міжнародний фестиваль ГогольFest- 2013.

Програма складатиметься з класичної музики "Академічна сцена" , кінопрограми "Кінотеатр" (до неї увійдуть покази короткометражок з фестивалю "Молодість" , програма фестивалю документального кіно "Docudays", покази українських картин, а також приїзд режисера Кшиштофа Зануссі), музичної програми ("ДахаБраха", "Karbido", "Dakh Daughters", день Джаз Коктебеля), а також театральної програми, на якій очікується прем'єра українського-французького спектаклю "сТАНЦІЯ" за участю "Dakh Daughters", постановки польських, українських, американських та інших театральних груп.

Відкриється фестиваль двома перформансами - театральним і музичним. Театральний перфоманс "Не бог, не цар, і не герой" у постановці Владислава Троїцького за участю "ДахиБрахи", "Port Mone", "DakhDaughters". Перфоманс поєднає театр, музику, цирк, проекції, елементи шоу знаменитого французького повітряного гімнаста Стефано Рікардел, який в останні роки очолює паризький театр Сільвія Монфор.

Друга частина відкриття фестивалю - музичний кіноперфоманс "Коло Дзиги. Хліб . Центр Довженка представляє відреставрований художній фільм "Хліб" (реж. Микола Шпиківський , 1929 р.) в музичному супроводі білоруської групи "Port Mone" .

Зазначимо, що вперше вхід на ГогольFest стане платним. У день відкриття квитки коштуватимуть 50 грн., в усі інші дні - 20 грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини