RU

Сьогодні відкривається "Нова хвиля"

23.07.2008, 09:38

Сьогодні, 23 липня, о 20:30 відбудеться урочисте відкриття Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля-2008", який проходить у м. Юрмала, Латвія.

Як повідомляє прес-служба "Нової хвилі", цього року оргкомітет конкурсу отримав понад 8000 заявок на участь. "Це значимий факт для "Нової хвилі". Кожного року "Нова хвиля" надає всім нам чудову можливість бути свідками відкриття яскравих імен. Кожного року нам доводиться підіймати планку, що високо була встановлена нами раніше. Головне - щоб "Нова хвиля" дала нові імена", - заявив член журі конкурсу, народний артист Росії, композитор Ігор Крутой.

У цьому році до складу журі "Нової хвилі" також увійшли Лайма Вайкуле, Федір Бондарчук, Максим Фадеєв, Ігор Ніколаєв, Костянтин та Валерій Меладзе, Раймонд Паулс, Леонід Агутін, Валерія, Микола Басков.

Нагадаємо, що у цьому році на "Новій хвилі" виступлять 17 учасників з 14 країн світу. Україну на конкурсі представить співачка Міка Ньютон та тріо "Кліпси". Транслювати "Нову хвилю-2008" у прямому ефірі буде телеканал "Україна"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини