RU

Сьогодні буде названий володар Букеровської премії

12.10.2010, 10:40
Сьогодні буде названий володар Букеровської премії - Фото
01164b0303dbdd09976879630c2677f7.jpg

Сьогодні буде названий володар Букеровської премії
Переможець Букеровської премії 2010 року, однієї з найпрестижніших нагород у світовій літературі, буде оголошений сьогодні у Лондоні. Про це повідомляє ІТАР-ТАРС.

До складу оприлюдненого раніше "короткого переліку" номінантів на отримання "Букера" були відібрані шість фіналістів: Пітер Кері - "Перрот і Олівер в Америці" ( "Parrot and Olivier in America"), Емма Донохью - "Кімната" (Room), Говард Якобсон - "Питання Фінклера" ("The Finkler question"), Деймон Гелгут - "У дивній кімнаті" ("In a strange room"), Андреа Леві - "Довга пісня" ("The long song") і Том Маккарті - "С" ("С").

Хоч останній вважається фаворитом, найбільший інтерес фахівців і британських ЗМІ викликало включення до "короткого списку" австралійського письменника Пітера Кері, який вже двічі удостоювався цієї премії: у 1988 році - за свою книгу "Оскар і Лусінда" і у 2001 році - за "Правдиву історію Келлі Ганга". Поки такого ж успіху на літературному терні вдалося добитися лише одному письменнику - північноафриканцю Джозефу Кутзеє, у 1983 і 1999 роках. Якщо 67-річний Кері стане лауреатом "Букера" втретє, то він, за словами голови відбірного журі Ендрю Моушина, встане в один ряд з Чарльзом Діккенсом.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини